Chcete rekonštruovať, stavať alebo hľadáte kvalitný servis pre domácnosti a firmy?

V dnešnej dobe je veľmi náročné nájsť firmu, ktorá vám zabezpečí komplexnú rekonštrukciu alebo stavbu podľa vašich dizajnových predstáv a zároveň vám poradí, komunikuje s vami takmer nepretržite a rieši s vami osobnú otázku vášho bývania. Osobnú preto, pretože si treba uvedomiť, že zveríte do rúk niekomu to, ako bude váš domov niekoľko nasledujúcich desiatok rokov vyzerať.

Už viac nemusíte hľadať, práve ste ju našli. Sme PROFIWORK.

Prezrite si našu firmu PROFIWORK

Na  internete za nás hovoria naše reálne referenciehodnotenia zákazníkov, ktoré si môžete pozrieť a prečítať. Všetky hodnotenia sú písané našimi zákazníkmi na Google. Každá naša ukončená práca má detailný popis a postup prác.
Všetci naši aktuálni majstri sú Slováci s riadne zapísanou živnosťou na podnikanie.

Prvý kontakt

Zavolajte nám, napíšte SMS, na WhatsApp alebo nám napíšte email. Reagujeme na akúkoľvek správu takmer okamžite.
Nemusíte sa nás báť. Nejdeme vám nič predávať ani vnucovať. Porozprávajte nám stručne vašu predstavu, o čo máte záujem a následne si môžeme dohodnúť nezáväzné stretnutie alebo obhliadku.
Ak máte záujem o konkrétny servis, ktorého cenu máme v cenníku, je možné sa dohodnúť na konkrétnej práci a cene telefonicky len na základe fotiek bez toho, aby sme k vám prišli na obhliadku.

Stretnutie, obhliadka a zameranie

Ak už máte konkrétnejšiu predstavu a nechcete nás len spoznať osobne, na stretnutie prídeme so všetkým potrebným na zameranie a zapísanie vašich požiadaviek na stavbu, rekonštrukciu alebo servis.

Po zameraní si dohodneme presný postup. Čo bude vo vašom konkrétnom prípade nasledovať a kedy od nás dostanete cenovú ponuku. Cenová ponuka je plne transparentná. Všetky ceny za naše základné práce máme uvedené v našom cenníku.

V prípade, že neviete, čo chcete a aké máte možnosti, žiadny stres. Na to sme tu my, aby sme sa s vami iba stretli a porozprávali sa. Radi Vám navrhneme všetky možné riešenia a dáme praktické rady.

Cenová ponuka

Po odoslaní a doručení cenovej ponuky si dohodneme potrebný čas, aby ste si ju mohli preštudovať. Akékoľvek otázky na cenovú ponuku vám ihneď zodpovieme. Cenovú ponuku posielame rozpísanú o konkrétne práce, ale materiál uvádzame v cenovej ponuke ako jedno číslo. Rozpis materiálu od nás dostanete ihneď po akceptovaní ponuky. Príklad nami poslanej cenovej ponuky.
K cenovej ponuke dostanete od nás aj návrh dátumu začiatku a ukončenia prác.

Ak sa rozhodnete cenovú ponuku neakceptovať, nič sa nedeje. Nič nám neplatíte a nikto na vás nebude nadávať. Rešpektujeme vaše rozhodnutie a necháme vám na nás kontakt. V prípade, že  sa v budúcnosti rozhodnete pre spoluprácu s PROFIWORK, budeme radi.

Potom ako prijmete našu cenovú ponuku

Po kladnom prijatí našej cenovej ponuky sa potešíme našej spolupráci a bude nasledovať stretnutie, na ktorom si dohodneme platobné podmienky, termíny, postupy, zmluvy a ďalšie náležitosti.
Zároveň si dohodneme presný dátum a čas nášho nástupu do práce. Prejdeme si základný plán a postup jednotlivých prác a všetko si spíšeme do plánovania. V prípade, že máte susedu, ktorá má malé dieťa, skúsime sa s ňou dohodnúť na časoch, kedy budeme robiť najhlučnejšiu robotu. Ak máte plánovaných ďalších dodávateľov, ako napríklad nábytok, kuchyňa, vchodové dvere a podobne, naplánujeme si práce tak, aby mali vaši dodávatelia od nás načas pripravené všetky potrebné práce a nezdržiavali sa.

Prvý deň v práci

Vchod do domu alebo bytu, všetky časti brány, dverí, nábytku, čokoľvek čo sa nesmie poškodiť zakryjeme poriadne fóliami a oblepíme páskami tak, aby sme zabránili poškodeniu.
Potom, ako si všetko pripravíme pokračujeme v prácach podľa harmonogramu a dohody.

Zabehnutá rekonštrukcia

Počas rekonštrukcie vás okamžite informujeme o akýchkoľvek skutočnostiach. Či už príjemných alebo aj nepríjemných. Nič nezamlčujeme ani neskrývame. Komunikácia z našej strany prebieha vždy a za každých okolností.

Choroba alebo keď nikto nie je na stavbe

V prípade, že nie je možné, aby sme prišli na stavbu, napríklad preto, že sa nám pokazí auto, okamžite vás o tom informujeme, aby ste vedeli, prečo nikto na stavbe nepracuje, alebo prečo tam je iba časť ľudí.
Rovnako je to aj s chorobou. Hneď ako sa dozvieme, že je niektorý náš dôležitý majster chorý, okamžite vás o tom informujeme.

Komunikácia „nadovšetko“

Máme za to, že nedostatok informácii a slabá komunikácia vedie k zbytočným problémom a nezhodám. Preto komunikujeme a informujeme vždy o všetkom. Samozrejme, že vám nebudeme volať zakaždým, keď pôjdeme vŕtať dieru. Nikdy však neostanete v nevedomosti čo sa stalo, deje alebo je dobré či zlé na stavbe.

Ideme podľa plánu, ale premýšľame a navrhujeme

Ak máte plán projektu, držíme sa ho. V prípade, že je v projekte niečo, čo nám nedáva z hľadiska realizácie na živej stavbe zmysel, alebo máme lepšie riešenie, radi vám zakaždým navrhneme úpravu. Ak s ňou nebudete súhlasiť, pokračujeme ďalej. Vždy vám však navrhneme aj iné možné riešenia, s ktorými máme roky skúseností.

Upratovanie

Počas prác neustále upratujeme špinu a spoločné priestory. Jeden – dvakrát do týždňa zmyjeme podlahy v spoločných priestoroch.
Na záver vám môžu naše upratovačky byt vyčistiť do úplných detailov. Tzn. okná, žalúzie, dvere a ďalšie.

Detaily, na ktorých záleží

Pri kladení podlahy, dlažby alebo obkladov si dávame extrémne záležať na detailoch. Radíme sa s vami  v prípade škár, ako upraviť strop, aby nemuseli byť zbytočné dorezy, jednoducho všetko čo je pre vás a nás najdôležitejšie na rekonštrukcii, dodržať a spraviť krásnu výslednú robotu.
To isté platí aj v prípade vŕtania napríklad sprchovej hlavice alebo umiestnenia umývadla do vami komfortnej výšky. Nič nerobíme hlúpo a neuvážene.

Odovzdanie

Váš projekt ukončujeme vo chvíli, kedy máme dorobené všetky nami dohodnuté práce. Na konci takmer vždy spisujeme zoznam vecí, ktoré je potrebné ešte zapracovať, alebo prác naviac, ako navŕtanie poličiek a podobne, ktoré pre vás radi urobíme.

Po našom odchode

Po našom odchode nám môžete kedykoľvek zavolať pre ďalšie práce. Ak vám inštalujeme napríklad kotol a robíme revíznu správu, vždy jeden alebo dvakrát do roka vás budeme kontaktovať a poskytovať vám servis jednotlivých zariadení.

Profesionálne náradie a materiál

Pracujeme s profesionálnym náradím, ktoré zvládne prašnosť a nepretržitú prevádzku na stavbe. Materiál používame výhradne náš, veľmi kvalitný, na ktorý sme zvyknutý a s ktorým vieme garantovať záruku. Rovnako používame materiál, ktorý nám predpisuje certifikácia na niektoré časti prác na stavbe.

Oblečenie

Do práce chodíme výhradne v montérkach a tričku či mikine, ktoré je označené logom našej spoločnosti. Všetkých našich pracovníkov, ktorí u vás budú pracovať, budete poznať osobne.

Pracovný čas

Na stránke máme uvedený pracovný čas pondelok až piatok od 7:30 do 17:00. Štandardne robíme na stavbe v tomto čase. Vieme robiť aj soboty, ale nie pravidelne. Mimo tento čas nie je problém komunikovať ohľadne vášho projektu.
Jediné, o čo vás prosíme, je brať ohľad na to, že naši majstri sú síce tvrdí chlapi a majú množstvo síl, ale niekedy sa vie na nich vyčerpanie riadne podpísať. Rovnako máme rodiny, s ktorými radi trávime náš voľný čas. Ďakujeme vám veľmi za pochopenie.

Na záver

Ak ste sa v čítaní dostali až sem, budeme radi, ak nás budete kontaktovať a zmeníme vám doterajší pohľad na stavebné firmy. S nami ide rekonštrukcia ako švajčiarske hodiny. Veľa našich zákazníkov je počas rekonštrukcie na dovolenke a prídu si už len prevziať byt alebo dom.