FAQ

Máte otázku, ktorú ste nenašli v zozname? Napíšte nám.

Poskytujeme široký rozsah služieb, vrátane opráv sanitárneho zariadenia, opravy podláh, montáž zárubní, opráv menších porúch v domácnosti, elektroinštalačné práce, vodoinštalačné práce, opravy kúrenia a mnoho ďalších remeselných prác.

Ako firma pôsobíme v oblasti servisných prác, rekonštrukcií a stavieb na trhu od roku 2007. Naši hlavný majstri však svoje remeslo robia celý život, niektorí aj viac ako 30 rokov.

Náš servis si môžete objednať telefonicky na čísle 0948 78 01 01, alebo na našej stránke v časti kontak, prípadne nám stačí napísať email na info@servispro.sk a my vás budeme ihneď kontaktovať.

Všetky ceny našich služieb nájdete na našej stránke v časti Cenník prác.

Pracujeme od pondelka do piatku od 7:30 do 17:00. V prípade urgentných potrieb môžeme poskytnúť servis aj mimo týchto hodín.

Pohotovostnú službu je možné poskytnúť v prípade dlhodobého prenájmu našich služieb. Ak máte záujem o pohotovostnú službu prosím kontaktujte nás na 0948 78 01 01.

Na vašu výzvu reagujeme okamžite. Ďalšia realizácia prác a dohodnutie termínu už zodpovedá náročnosti vašej objednávke.

Každá práca má presnú cenu, ktorú nájdete na našej stránke Cenník prác. Ak by ste nevedeli nájsť cenu práce, ktorú hľadáte, kontaktujte nás.

Prijímame platby v hotovosti alebo na faktúru so splatnosťou 1 deň.

Áno, poskytujeme aj dlhodobé údržbové zmluvy pre firmy a domácnosti, ktoré zahŕňajú pravidelné kontroly a údržbu. V prípade záujmu o túto službu nás prosím kontaktujte na 0948 78 01 01.

Áno, všetci naši technici sú vysoko kvalifikovaní.

Potrebujete spoľahlivý servis?

Nenechajte svoje domáce starosti na neskôr. Získajte profesionálny servis už dnes!