Stručne o nás

Sme profesionálna stavebná firma od roku 2007. Poskytujeme komplexné stavebné služby od stavby domov, rekonštrukcie bytov a rekonštrukcie domov, až po servis a údržbu domácností a malých alebo veľkých firiem a kancelárií. Pre viac informácií o nás pokračujte prosím v čítaní.

Prečo

PROFIWORK?

Komunikácia

Základný pilier našej firmy je komunikácia. Je základom pre všetko, od čoho sa odvíja spokojnosť a kvalita spolupráce. V prípade potreby sme tu pre našich zákazníkov cez víkendy, vo dne alebo v noci. Neznamená to, že pracujeme nepretržite. Znamená to, že našim zákazníkom radi zodpovieme ich otázky aj mimo pracovnú dobu, nakoľko vieme, že je pre nich niekedy veľmi dôležité dostať odpoveď v daný moment.

„Nerobíme“ všetko

Naše služby zahŕňajú komplexné portfólio všetkých stavebných a servisných prác. Na tieto práce samozrejme nemáme jedného človeka.
Môj tím riadim ja osobne, ako konateľ a zodpovedná osoba. Ďalej náš tím tvoria ľudia rôznych profesií, zručností a pomocníci.

Cena

Určujeme presnú cenu a plne transparentnú dohodu spolupráce so zákazníkom. Zadefinujeme, za akých podmienok a za akú cenu poskytneme konkrétne práce a služby. Takto určené podmienky sú pre nás záväzné a cenu nijak samovoľne nezvyšujeme ani neupravujeme.

Pokročilé plánovanie

Vedieme si podrobnú dokumentáciu ku každému projektu. Nezáleží na tom, či meníme parkety v obývačke alebo staviame dvoj podlažný dom. Máme detailné elektronické plánovanie, vedieme o všetkom stavebný denník a robíme si fotodokumentáciu.

Všetko pod jednou PROFIWORK strechou

Nehľadajte viac 10 rôznych dodávateľov. Ušetrite si veľa času a nervov a nechajte všetko na jednej firme PROFIWORK.

Naše ciele

  • Štúdium nových technológií
  • Zdokonaľovanie technických postupov
  • Certifikácia prác
  • Rozšírenie pôsobenia do zahraničných krajín.
  • Zjednotenie firemného vizuálu v online prostredí.
  • Vytváranie odborných článkov a návodov.
  • Rast na sociálnych sieťach.

Naša história

2007

Založenie spoločnosti.

2018/2019

Prelomový rok. Zo stavebnej firmy, ktorá realizovala prevažne základné stavebné činnosti ako betonáže, hrubé stavby domov, obvodových múrov a podobne, som sa rozhodol rozšíriť našu činnosť o rekonštrukciu bytov a domov.

2018/2019

Do firmy vstupujú hlavní pracovní členovia, ktorí sú odborníkmi a majstrami aj v oblasti rekonštrukcií.

2019

Získavame prvú zákazku ako firma na rekonštrukciu 3 izbového bytu.
Zákazník bol s našim prístupom, komunikáciou a prácou nad mieru spokojný a my sme sa definitívne rozhodli pokračovať ďalej prevažne v činnosti rekonštrukcií bytov a domov.

2020/2022

Realizujeme veľké dizajnové projekty niekoľkých rekonštrukcií bytov a domov v centre Bratislavy. Všetky úspešne odovzdávame

2022

Dopĺňame tím a realizujeme niekoľko veľkých stavieb rodinných domov. Sústreďujeme sa aj na kancelárske priestory a pre Euroveu realizujeme stavebné a rekonštrukčné práce kancelárií na celom poschodí. Všetky projekty odovzdávame spokojným zákazníkom.

2023

Rozširujeme naše pôsobenie o ďalšie dve činnosti. 1. Servis domácností, v ktorej poskytujeme domácim zákazníkom odporný servis pri údržbách a opravách ich domova a 2. ServisPRO, v ktorej poskytujeme odborný servis malým, stredným a veľkým firmám pri opravách a údržbách kancelárskych priestorov.

V tomto roku ďalej realizujeme rekonštrukcie, ktorých zadania vyžadujú individuálny prístup, skúsenosti a detailnú a precíznu prácu. Pri týchto rekonštrukciách doslova vytvárame alebo upravujeme projekt.

2024

S nadšením pre nové výzvy pokračujeme v našej tvrdej práci.

Plánujete rekonštrukciu alebo stavbu?

Neváhajte nás osloviť čo najskôr. Radi prídeme na obhliadku.