Popis projektu

Barbershop bol krásny projekt. Aj keď dizajn si navrhol prakticky celý sám majiteľ, prevedenie do 3D, realizácia a zhotovenie od našej architektky je veľmi pekné a presne podľa predstáv klienta.

Do prázdnej miestnosti sme najskôr spravili potrebnú vodoinštaláciu pre recepciu a kreslo na umývanie hlavy.

Nasledovalo presné zameranie, výroba a montáž nábytku.

Prvok, pri ktorom zákazníka ani barbershopu vôbec nenapadne, že by hral nejakú významnú úlohu v tomto salóne je stena s logom. Táto stena sa stala ikonická hlavne preto, že stolári zle osadili dosky, tzn. spoje dosiek by išli nevkusne k logu. Dohodli sme sa s majiteľom, že stena musí byť jednoliata a tak sme nechali na mieru vyrobiť sadrokartónové panely, ktoré sme zapracovali a celé namaľovali umývateľnou farbou. Ako sa neskôr ukázalo, farba bola umývateľná, ale ostávali na nej šmuhy. Nasledoval teda ďalší krok, obloženie steny 3D lepiacim profilom. Takto nalepená stena vyzerá vkusne a neostávajú na nej fľaky.

Dodatočné práce pre klienta boli montáž TV a montáž vnútorného a vonkajšieho „Barber pole“. Musela byť spravená úprava elektroinštalácie, aby sa pútače dali rozsvietiť zvnútra.

VLADIMIR CUTS Barbershop je profesionálny barber salón, ktorý vo svojom názve nesie meno zakladateľa „Vladimira“, ktorý je symbolom profesie barbera. Ak ste z okolia Pezinku alebo aj Bratislavy, určite si kliknite na web stránky VLADIMIR CUTS Barbershop a objednajte sa ešte dneska.

Detaily

Dátum dokončenia:12.12.2022
Zákazník:Vladimircuts
Miesto:Pezinok
Orientačná cena:9000 - 15000 Eur
Zdieľať